IMG_20151212_153716

Petra Šlechtická

Praha, CZ

www.yogapoint.cz

„Jak ve své vlastní praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a radost života. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ní vše kolem, co zachytí svými smysly. Spojení hravosti a jedinečnosti jednotlivých lekcích naplňuje její představu přítomného prožití. Lekci ráda nechá dokreslit hudbou různých žánrů a směrů, která nechá splynout pohyb, dech, emoce. Osobnost, která nejvíce Petru inspiruje a má vliv na její praxi, učení a duchovní růst je Donna Farhi. Společné setkání s Donnou a čas strávený na intezivním semináři a jejích lekcích je pro ní stále plným zdrojem pro objevování a poznávání nejen jógy, ale i sebe samotné.

Chuť sdílet nejen jógovu zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji inspirovala k vytvoření portálu o józe – www.yogapoint.cz.“

Petra & Prague Spirit Festival 2016

SOBOTA 19.3.2016 – Novoměstská radnice, Praha

13.15 – 14.45  Restorativní jóga: Uvolněná mysl je kreativní mysl

Dopřejte vašemu tělu a mysli více prostoru, klidu a síly. Restorativní pozice vyživují naše tělo, dávají nám možnost přijmout odpočinek a čas vstřebat zklidnění. Během praxe se soustředíme na jemný a pozvolný pohyb a vnímání nádechů a výdechů. Aktivnějšími pozicemi otevřeme nejprve prostor kolem srdce, oblasti hrudníku a ramen, uvolníme ruce a hlavu. Tím tak probudíme energii, kterou budeme postupně ukládat do celého těla. Restorativní pozice postupně udělají vše pro zklidnění nervové soustavy, pro odpočinek. Právě to může ulevit a vyplavit i ty nejhlubší úzkosti, strach a žal. Přítomnost okamžiku a vědomí nádech a výdech společně uvolní fyzické a psychické napětí. Mysl objeví širý prostor, lehkost a záři. Nová energie dodá nové podněty, zájem, laskavost.

  • v češtině
  • vhodná pro začátečníky i pokročilé
  • REZERVACE – Spirit Lucky Pass nebo na místě 100 Kč