Martina Procházková

K józe se dostala pozorováním svého táty, který každé ráno stál a pořád stojí na hlavě:)

Od šestnácti psala pro slovenský deník SME, později studovala žurnalistiku a anglickou literaturu a několik let tak strávila v Londýně (UK). Po příchodě do Prahy v roce 2003 pracovala jako PR manažerka a reklamní textařka v nadnárodních agenturách.

V roce 2009 tento rychlý svět opustila a naplno se začala věnovat lektorování jógy. V roce 2011 založila Prague Spirit Festival, první mezinárodní festival jógy v Čechách.Od roku 2015 vydává Spirit Life Magazine, časopis věnován jógové komunitě.

Marti vede pravidelné lekce jak veřejné, tak soukromé v Praze. Ráda cestuje po Čechách a Slovensku, kde sdílí své pochopení jógové cesty na jógových seminářích.

S jógovými nadšenci se vydává na retreaty ( jógové introspektivní pobyty) do matičky Indie, do Himalájí a Nepálu, do egyptského Dahabu, na magické Santorini, uzdravujícího Peru nebo naposledy do karmické Kambodže.

Marti je certifikovanou lektorkou

Jivamukti jógy 800 hours

Linie Jivamukti jógy přízvukuje, že cílem jógy je Samadhi.

„Pravidelným praktikováním se tělo zbavuje lenosti. Buduje se odolnost jak psychická, tak fyzická vůči klešám.Odbourává se tak přesila našich tendencí, hra mysli a smyslů a my se tak začneme rozpomínat na dávno zapomenutý svět přirozenosti. Svět zvířat, tvarů, bohyň a bojovníků….Na harmonický stav, kdy jsme všichni byli spojeni a propojeni. Jóga je pro mne o skutečném pochopení podstaty. Přes nalezení pokory, soucitu a vědomého sdílení vzájemného respektu a svobody se všemi bytostmi. Všechny nástroje již máme díky józe k dispozici. Už je jen začít používat!:)

Jóga je pro mne poezie, láska na celý život. Moje osobní lotosová revoluce.“

Martina Procházková