alice

Alice Joštová

Praha, CZ

www.yog-a-live.cz

„Poprvé jsem se s jógou setkala předminulý rok při svém pobytu v jihovýchodní Asii a byla to láska na první pohled. Nejvíce mě na tom fascinuje fakt, že nejde jen o prosté cvičení, ale i filozofii a že je to záležitost tzv. na celý život, neboť člověk nikdy nedosáhne při praktikování asán či dechových cvičení dokonalosti. Vždy je co zlepšovat a na čem pracovat a to je přeci velká výzva.  Na svých lekcích se zaměřuji zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti a na to, aby se člověk na své tělo maximálně soustředil, ať už půjde o jemné protahování či dynamičtější cvičení a aby tak svou mysl koncentroval na přítomný okamžik. Protože my opravdu žijeme „tady a teď“.

Jsem zakladatelka yogAlive, spoluzakladatelka Well Being Camp a lektorka angličtiny. Mimo jógu mám ráda cestování (mým druhým domovem je Bali), příjemné lidi, lenošení v posteli (čas od času) a vanilkovou zmrzlinu …“

Alice & Prague Spirit Festival 2016

SOBOTA 19.3.2016 – Novoměstská radnice, Praha

18.30 – 20.00  Jemná jóga na vlně vlastního dechu

Jemná jóga je spojením hatha jógy a hatha flow jógy, kdy jednotlivé pozice spojíme do jednoho celku a na vlně vlastního dechu se ponoříme hlouběji do nitra duše. To vše za přispění klidné hudby manter.

  • v češtině
  • vhodná pro začátečníky i pokročilé
  • lekce je zdarma

 

logo_cz_nahled